Курси підготовки до ЗНО чи самостійна підготовка?
Який абітурієнт не мріє скласти ЗНО на 200, вступити в омріяний університет, гульнути на першу стипендію, отримати цікаву професію? Курси підготовки до ЗНО чи самостійна підготовка – це перший крок до здійснення цієї мрії. Більшість топових ВУЗів мають досить високий прохідний бал і щоб стати їх студентом доведеться зав’язати з прокастинацією та сісти за підручники.
Що ефективніше: курси підготовки до ЗНО чи самостійна підготовка?
Кожен із нас різний, тому універсальної відповіді на це питання немає. Комусь цікаво прочитати всю шкільну програму з літератури за місяць, комусь легше все літо потратити на те, щоб підняти ранг в улюбленій грі, а в останній день переглянути короткий переказ книг. Все це справа наших інтересів, захоплень та правильної розстановки пріоритетів.
Щоб зрозуміти, що ефективніше: курси підготовки до ЗНО чи самостійна підготовка саме для вас, пропонуємо простий тест. Ми будемо порівнювати основні критерії, які допоможуть підібрати найбільш зручний спосіб підготовки до ЗНО. Якщо знаходиш варіант, який притаманний тобі – обирай його.
- Ти чітко розумієш для чого тобі здавати ЗНО, тобі потрібен максимально можливий бал?
Якщо так, то в тебе не має виникати проблем з мотивацією, ти чітко знаєш чого ти хочеш та розумієш, що вдалий вступ допоможе тобі реалізувати себе в майбутньому. Все, що тобі потрібно – це правильний наставник та грамотно організований навчальний процес, який якраз і дають курси підготовки до ЗНО.
Якщо ні, ти досі в пошуку себе і не знаєш чого хочеш від життя – можна піти в армію, стати тік-токером чи поїхати в Польшу і забити на ЗНО. Це звичайно жарт, там без підготовки теж не обійтись. Якщо маєш проблеми з навчанням, тобі важко сфокусуватись на чомусь одному, а шкільна програма здається нудною – спробуй підготовку із нашими викладачами, це може змінити твоє відношення до навчання на краще.
- Складні запитання не викликають в тебе паніки, ти знаєш де знайти відповідь на всі запитання із ЗНО?
В google ще нікого не блокували, але все ж іноді знайти щось конкретне досить важко. В першу чергу, потрібно знайти що і як правильно шукати. Якщо ти вже потурбувався про це, придбав необхідну літературу, постійно перевіряєш оновлення від УЦОЯО – самостійна підготовка до ЗНО тебе не злякає. Тим, кому зручніше довірити підбір матеріалу, організацію часу та відслідковування новин досвідченому викладачу, краще обрати курси підготовки до ЗНО.
- Ти добре орієнтуєшся в усій шкільній програмі, тобі легко даються різні предмети?
Щорічно МОН визначає список обов’язкових ЗНО – це і українська мова та література, математика, історія України або іноземна мова, а також профільний предмет на вибір. Тобто для вступу, кожному абітурієнту необхідно скласти чотири обов’язкових предмети. Важко знайти одну людину, яка добре орієнтується в усіх темах. Доцільніше знайти репетитора для підготовки до ЗНО, який допоможе підтягнути знання з предмету, який важко зрозуміти самостійно. У нас можна обрати окремі курси підготовки до ЗНО з:
- української мови та літератури;
- математики;
- історії України;
- англійської мови;
- біології;
- хімії;
- географії.
Головний секрет ефективної підготовки – це правильний психологічний настрій. Не важливо, самі ви займаєтесь чи з викладачем, головне вірити в себе. Ви пережили 11 років школи, вирішили зайнятись підготовкою до ЗНО, витратили свій час та знайшли цю статтю. Ви турбуєтесь про своє майбутнє, отже точно заслужили, щоб воно було найкращим. А курси підготовки до ЗНО чи самостійна підготовка – це один із варіантів, який допоможе вам вдало вступити до університету, реалізуватись в житті та стати затребуваним спеціалістом.