Розпочатиemoji-rocket:icon

Відповімо на усі запитання

+38 (097) 095-88-13emoji-phone:icon

Відповімо на усі запитання

Усі мандрівники епохи Великих географічних відкриттів

Категорія:
Географія
Дата публікації:
18.08.2021
мандрівники епохи Великих географічних відкриттів

Усі, хто прагне скласти ЗНО з географії на 190+, розпочинають свою підготовку до іспитів з найпоширеніших тем, які точно трапляться у тестах ЗНО з географії. Одна із них – це епоха Великих географічних відкриттів. На нашій сучасній платформі підготовки до ЗНО та ДПА, ми обираємо найефективніші і перевірені підходи, завдяки яким можна скласти ЗНО з географії на максимальний бал.

 

Великі географічні відкриття – це найважливіший період в історії людства, який почався в 15 столітті і тривав до середини 17. Епоха розпочалася 12 жовтня 1492 року з відкриття Колумбом Америки. Далі європейці відкривали нові землі – морські маршрути в Африку, Америку, Азію і Океанію, поклавши тим самим початок розвитку нових торгових шляхів і зв’язків між континентами.

 

Ще одне поширене питання під час підготовки до ЗНО з географії це:

Чому настала епоха великих географічних відкриттів?

  • Зростання європейських міст в 15 столітті.
  • Активний розвиток торгівлі.
  • Активний розвиток ремесел.
  • Потреба у нових джерелах благородних металів – золота і срібла.
  • Відкриття друкарства.
  • Завоювання турками-османами Константинополя.

 

Першими, хто подарував західному світові нові маршрути і безмежні можливості стали португальські мореплавці. Найпершим з мореплавців був Бартоломеу Діаш, який дістався до південного берега Африки, відкрив мис Доброї Надії і став першим європейцем, що опинився у водах Індійського океану. 

 

Після нього у плавання вирушив Васко да Гама. Він уже проклав морський шлях до Індії, відкривши цим нові економічні зв‘язки. 

 

Христофор Колумб також хотів потрапити до Індії, але ненароком відкрив незвідані землі – Америку. Тому саме він назвав корінних жителів Америки – індіанцями. 

 

Через декілька років потому італієць Амеріго Веспуччі дістався до того самого місця, що і Колумб і здогадався, що це нова частина світу, яку і назвали на честь нього – Америкою. 

 

Першу навколосвітню подорож здійснив Фернан Магеллан. Своїм плаванням він зробив великий внесок, а саме довів, що Земля має кулясту форму, першим побував у Тихому океані і назвав його Тихим. 

 

На цьому Епоха великих географічних відкриттів завершується,

але підготовка до ЗНО з географії тільки продовжується! 

 

Наші викладачі з географії готові розповісти про всіх інших мандрівників, яких треба знати на ЗНО. Спробуйте перший урок підготовки до ЗНО з географії безкоштовно!

11-А.com.ua використовує cookie для персоналізації сервісів і аналітики користувачів. Продовжуючи використовувати даний сайт, ви підтверджуєте свою згоду на використання файлів cookie та умови публічної оферти. Ми серйозно відносимось до захисту персональних даних.