Розпочатиemoji-rocket:icon

Відповімо на усі запитання

+38 (097) 095-88-13emoji-phone:icon

Відповімо на усі запитання

Все, що ви хотіли знати про онлайн підготовку до ЗНО 2022

Категорія:
Батькам
Дата публікації:
25.08.2021
ЗНО 2022

До початку навчального року залишається кілька днів.😌 Вже час починати підготовку до ЗНО та шукати репетиторів. І в першу чергу, треба згадати про онлайн платформи, адже це супер-зручно і актуально. Все, що ви хотіли знати про онлайн підготовку до ЗНО-2022 ми зібрали у цій статті.😏 Наші поради стануть у пригоді як тим, хто вже почав готуватись, так і тим, хто тільки-но визначається з формою підготовки.

 

 • Оптимальність.👌

Підготовка до ЗНО онлайн – це найбільш оптимальний вихід у наш час. У зручному режимі, не виходячи з дому можна готуватися до важливих іспитів, а також підтягувати рівень знань з окремих предметів, які ви обрали як додаткові на ЗНО.

 

 • Зворотній зв’язок.👋

Онлайн, викладачі завжди стараються підтримувати зворотній зв’язок з учнями, бо лише 30% підготовки відбувається на уроках, а решту 70% учень напрацьовує та повторює самостійно. Ми, зокрема, використовуємо для цього Telegram-chat. Наші викладачі завжди на зв’язку і готові допомогти як з недостатньо засвоєним матеріалом, так і з переживаннями учнів.

 

 • Доступність.✋

Учень може переглядати запис своїх відеоуроків, аналізувати помилки і повторювати вивчений матеріал. Крім того, онлайн можна проходити тестування по окремих темах або основні/пробні тести ЗНО минулих років.

 

 • Високий результат.👍

Викладачі подають інформацію з максимальною візуалізацією та реальними прикладами і вирішують завдання і тести наближені до реального тестування. Це дозволить отримати високі бали на іспитах.

 

 • Індивідуальний підхід.🙏

Онлайн підготовка до ЗНО допомагає викладачам з усієї України передати свій досвід, привести в дію різні навчальні методики. Теми онлайн-уроків підібрані так, щоб ви могли максимально швидко і повноцінно підготуватися до ЗНО.

 

 • Можливість поєднувати.🙌

У 21 столітті ми маємо можливість не виходячи з дому здобувати нові знання. Тепер не потрібно залежати від графіка, підлаштовуватись під шкільного репетитора та мучитися з вибором часу занять. Онлайн можна займатися з викладачем в одному місці, у підходящий обом час, поєднуючи навчання із хобі.

 

 • Актуальність.✌

Програма підготовки онлайн завжди підбирається найбільш актуальна для кожного року проведення ЗНО. Таким чином можна упорядкувати всі знання і отримати нову інформацію.

 

У чому додаткові переваги онлайн підготовки до ЗНО?

 • впорядкувати отримані в школі знання;
 • заповнити прогалини в шкільних знаннях;
 • підготуватися як з практичної сторони, так і з психологічної точки зору;
 • отримати додаткову інформацію, якої немає в традиційній шкільній програмі;
 • адаптуватися до нових умов та реалій.

 

Як зробити підготовку до ЗНО максимально ефективною?

 

Для того, щоб підготовка до ЗНО була ефективною, варто зосередитися на потрібних для вступу предметах і регулярно займатися з початку навчального року.

 

Якщо у Вас досі залишилися хибні враження про онлайн-заняття, наша платформа готова їх зруйнувати. Заняття в “11-а” активні та інтерактивні. Для цього ми використовуємо власні розроблені методики та затверджену МОН програму.

 

Заняття відбувається у ZOOM та триває 1,5 години, а викладач залишається на зв’язку із учнями 24 на 7 та дає відповіді на всі запитання учнів.😉

 

Не потрібно сподіватися на удачу і чекати, що на ЗНО пощастить. Потрібно ретельного готується до тестування вже зараз. Онлайн підготовка – це найкраще рішення сьогодні.😎

11-А.com.ua використовує cookie для персоналізації сервісів і аналітики користувачів. Продовжуючи використовувати даний сайт, ви підтверджуєте свою згоду на використання файлів cookie та умови публічної оферти. Ми серйозно відносимось до захисту персональних даних.