Розпочатиemoji-rocket:icon

Відповімо на усі запитання

+38 (097) 095-88-13emoji-phone:icon

Відповімо на усі запитання

Офлайн навчання в Хмельницькому

Категорія:
Батькам
Дата публікації:
10.12.2021
офлайн навчання

Курси офлайн підготовки до ЗНО і ДПА «11-А» працюють у Хмельницькому з січня 2020 року. Основною нашою ціллю було і є створення в Україні такого освітнього осередку, де сучасний учень із задоволенням міг би підготуватися до важливих іспитів, отримати цінні знання і знайти нових друзів.

 

Що необхідно знати про офлайн заняття?

Ніякі сучасні технології не замінять живого спілкування. Тому ми проводимо офлайн навчання в нашій затишній і теплій аудиторії. Заняття тривають 1,5 години і відбуваються двічі на тиждень за визначеним зручним розкладом. Групи складаються з 8-10 учнів — комфортної кількості, аби вчитель приділив увагу кожному.

 

В нас немає сухої інформації. Репетитор чергує теорію з відеоподачею, застосовує інтерактивний метод Edutainment, який підвищує ефективність навчання на 89%, організовує тематичні майстер-класи. Таким чином формується тісний зв’язок учня та вчителя, а сама підготовка до ЗНО-2022 проходить цікаво та весело. 

 

Після уроку учні отримують домашнє завдання в чат групи, яке виконують до наступного уроку. 

 

Які є переваги офлайн навчання?

В процесі офлайн навчання ми готуємо дитину не лише розумово, але й психологічно. Для цього ми використовуємо формат спринтів і марафонів — умови наближені до реального зовнішнього незалежного оцінювання, де учні заповнюють бланки та складають іспити. 

 

В результаті на справжньому ЗНО-2022 вступники відчуватимуть себе більш впевнено та менше допускатимуть помилок. 

 

Чи можна записатися на пробне заняття?

Ви можете пройти перший Безкоштовний урок в освітньому центрі «11-А» в м. Хмельницькому. Це дасть можливість зрозуміти, чи подобається вам наша методика навчання, програма та курси підготовки в цілому.

 

Для запису оберіть бажаний предмет, залиште заявку в блоці контактів і наш менеджер перетелефонує Вам найближчим часом. 

 

Які ще є бонуси курсів підготовки «11-А»?

  • Зона відпочинку, де батьки зможуть почекати своїх дітей після занять, трішки розслабитися і випити кави.
  • Спеціальний телеграм-бот, який завжди надасть актуальну інформацію про навчання: нагадає про уроки, надішле додаткові матеріали, проконтролює оплату.
  • Запаси канцтоварів, печива, чаю, води чи кави, які ніколи не вичерпуються.
  • Походи в кіно та на пікніки…, а ще піца на свята.

 

На заняттях «11-А» панує дружня та приємна атмосфера, в якій учню хочеться вчитися й досягати своїх 200 балів. Чекаємо вас за адресою м. Хмельницький вул. Старокостянтинівське шосе, 26.

11-А.com.ua використовує cookie для персоналізації сервісів і аналітики користувачів. Продовжуючи використовувати даний сайт, ви підтверджуєте свою згоду на використання файлів cookie та умови публічної оферти. Ми серйозно відносимось до захисту персональних даних.