Розпочатиemoji-rocket:icon

Відповімо на усі запитання

+38 (097) 095-88-13emoji-phone:icon

Відповімо на усі запитання

Реєстрація на основну сесію ЗНО 2022

Категорія:
Батькам
Дата публікації:
18.01.2022

Реєстрація на ЗНО 2022 це дуже важлива й відповідальна частина. Вона потребує правильного комплекту документів, вірних даних і вчасного відправлення їх до регіонального центру. Як це зробити, розбираємося в нашій статті. 

 

Для участі в основній сесії ЗНО 2022 необхідно мати пакет документів: реєстраційну картку, копію українського паспорта, інші документи за потребою, як-от медичну довідку для створення особливих умов проведення. 

 

Зареєструватися на зовнішнє незалежне оцінювання можна в розділі ЗНО/ ДПА, розміщеному на платформі УЦОЯО. 

 

Покрокова реєстрація

  • Ознайомтеся з порядком проведення ЗНО. 
  • Виберіть категорію учасників, до якої ви належите. Для 11-класників це «Випускник закладу загальної середньої освіти 2022 року». 
  • Введіть персональні дані. В цьому пункті важливо вказати адресу, на яку регіональний ЦОЯО надішле вам офіційне запрошення. 
  • Виберіть предмети. Обираючи предмет, необхідно чітко розуміти, чи потрібен вам результат з нього для ДПА, вступу до ВНЗ або і для атестації, і для вступу.
  • Формування та друк реєстраційної картки й контрольно-інформаційного листа. У реєстраційній картці необхідно заповнити частину «Заява» і наклеїти на неї дві однакові фотокартки для документів 3х4. Також потрібно зробити копію першої сторінки паспорта і написати на ній «Згідно з оригіналом».
  • Готово! Можна передати документи людині, відповідальній за реєстрацію в освітньому закладі. 

 

✔️За державні кошти кожен абітурієнт може пройти тест з 5 навчальних предметів.

 

✔️Якщо при заповненні реєстраційної картки щось піде не так, програма видасть попередження з помилкою, яку слід виправити. 

Дати ЗНО 2022

дати зно 2022

Як внести зміни в реєстраційні дані?

Якщо вступник виявив помилку в даних або бажає змінити предмет на ЗНО, то він може перереєструватися. Для цього йому необхідно скористатися сервісом «Внесення змін» і пройти процедуру реєстрації повторно. В новий комплект документів потрібно не забути покласти попередній сертифікат.

 

Де можна переглянути стан опрацювання документів?

Абітурієнт може відстежувати результати на спеціальному сервісі «Стан опрацювання документів». Для цього слід у відповідне поле ввести номер реєстраційної картки.

 

Обробка реєстраційних даних відбувається не більше 10 днів з моменту їх отримання. Після цього терміну випускники, які успішно пройшли реєстрацію, одержать у своєму освітньому закладі конверт із сертифікатом та реєстраційним повідомленням. 

 

Коли починається реєстрація на ЗНО, то напруга й хвилювання зростають майже вдвічі. Але don`t worry, наші викладачі знають, як психологічно підготуватися до тестів і що слід повторити за три місяці. Записуйте абітурієнта на перше пробне заняття.

 

11-А.com.ua використовує cookie для персоналізації сервісів і аналітики користувачів. Продовжуючи використовувати даний сайт, ви підтверджуєте свою згоду на використання файлів cookie та умови публічної оферти. Ми серйозно відносимось до захисту персональних даних.