Розпочатиemoji-rocket:icon

Відповімо на усі запитання

+38 (097) 095-88-13emoji-phone:icon

Відповімо на усі запитання

Як вибрати репетитора для підготовки до ЗНО?

Категорія:
Батькам
Дата публікації:
30.08.2021
репетитор

Біль батьків багатьох абітурієнтів і майбутніх студентів – це питання як знайти хорошого викладача, репетитора для підготовки до ЗНО або ДПА? 😢 А більше, знайшовши – переконатися, що саме він допоможе досягти омріяних 200 балів. Ми вирішили поділитися кількома порадами, для того, щоб вирішити проблему пошуку ідеального ЗНО наставника.✌

Репетитор – це обов’язково має бути фахівець по своєму предмету?

Але досвід не є завжди визначальним критерієм. Наприклад, спілкуючись з викладачами-студентами, які нещодавно склали ЗНО на 200 балів, батьки не вагаючись відправляють свою дитину на заняття саме з ними. Зі студентами можна поринути не тільки у процес здобуття знань, а й у повноцінну атмосферу складання ЗНО. А отже, не забувайте дивитися на відгуки, а головне, довіртеся власним відчуттям.

 

Чи варто записуватися на пробний урок?

Зазвичай, вони є безкоштовними, а потрібно це для того, щоб ви відчули “вашого” викладача. Запитуйте про його досвід у складанні ЗНО, які в нього результати по вибраному предмету, які методи підготовки він використовує.

 

Викладач, який надихає та мотивує вчити предмет: ефективно чи ні?

Це надзвичайно важливий критерій. Репетитор ні в якому разі не повинен “перевантажити” учня. Варто пам’ятати, що навчальний процес у школі продовжується, а підготовка до ЗНО з декількох предметів може вибити школяра з колії. Тому перш за все, варто знайти правильний підхід, зацікавити і надати хороший стимул йти до мети.

 

Чому викладач має надавати зворотній зв’язок, а не оцінку?

Оцінювати по 12-бальній системі будуть в школі. А викладач, який готує до ЗНО повинен надати рішення вашим оцінкам: що треба зробити, чого уникати і як покращити знання і навички, щоб на наступний раз виконати завдання на максимальний бал.

 

Як знайти викладача, який використовує сучасні та цікаві методи навчання?

Ніяких конспектів, які диктуються з підручника. Більше інтерактивних штук, схем-конспектів з картинками. Хороший спосіб -це закріплювати знання за допомогою тестів типу Kahoot. Також, круто, коли заняття проводяться у дружній і теплій атмосфері.

 

👉 Легкість у подачі, детальний розбір завдань, доступні та цікаві пояснення – ось визначальні критерії при виборі репетитора для старшокласника. Слідкуйте за нашими оновленнями та навчайтесь у найкращих.😉

11-А.com.ua використовує cookie для персоналізації сервісів і аналітики користувачів. Продовжуючи використовувати даний сайт, ви підтверджуєте свою згоду на використання файлів cookie та умови публічної оферти. Ми серйозно відносимось до захисту персональних даних.