Розпочатиemoji-rocket:icon

Відповімо на усі запитання

+38 (097) 095-88-13emoji-phone:icon

Відповімо на усі запитання

5 порад для 11-класника

Категорія:
Лайфхаки
Дата публікації:
3.09.2021
5 порад для 11-класника

11 клас – це початок нового етапу у вашому житті. Але от вільного часу у випускному класі буде набагато менше аніж у шкільні часи до цього. Особливо, якщо ви націлені на максимальний результат на ЗНО. У цій статті ви знайдете практичні поради і лайфхаки щодо організації режиму дня, простору навчання і врівноваження емоцій під час підготовки до ЗНО.

 

Що купити до нового навчального року?

Замість щоденника з оцінками і ванільного блокноту “Привіт, щоденнику…”, радимо завести планер. Занотовуйте свої найближчі плани, сформуйте розклад дня, записуйте ідеї та цілі. Дізнайтеся розклад своїх уроків у школі та розплануйте свій дорогоцінний час інших занять: хоббі, відпочинок, підготовка до ЗНО з репетитором, інші курси.

 

Чому варто готуватися до ЗНО онлайн?

Хороша річ як з самого початку так і в розпалі підготовки до ЗНО. Без підготовки онлайн просто ніяк, погодьтеся. Зручніше сидіти у комфортному вам просторі за комп’ютером або в телефоні, вдома або в кафешці, слухати викладача в навушниках, проходити тести, знайомитися з абітурієнтами усієї України. Ось воно, майбутнє;)

 

Як організувати свій день у 11 класі?

Думати, що треба тільки навчатися 24/7 – це помилка. Так, писати самостійні з усіх предметів та здавати підсумковий контроль у школі на відмінно – це добре. Але варто пам’ятати, що не всі дисципліни, які будуть у атестаті, реально потрібні для вашого майбутнього. Тому, краще зорієнтуватися на предметах, які ви обрали для ЗНО або ДПА.

 

Як подолати страх перед екзаменами?

За 11 років навчання у школі, ви точно зустріли людей, які стали для вас дуже близькими. Моральна підтримка – це важливо, тому підтримуйте один одного. Готуйтеся разом, перевіряйте один одного і підтримуйте контакт з важливими для вас людьми. Біжіть від тих людей, як вас дратують, демотивують і знецінюють ваші досягнення.

 

ЗНО без паніки та стресу.

Не приймайте все близько до серця. Речі, які зараз здаються мега-важливими, після випуску зі школи зачасту втратять сенс. Головне, у будь-якій ситуації не панікувати.

 

Поради отрмали, нерви заспокоїли, планер завели – тепер готуємося до ЗНО! Маємо для вас ще кілька порад як ефективно запам’ятовувати інформацію перед екзаменами і як працювати з конспектами від репетиторів. Читайте тут.

 

11-А.com.ua використовує cookie для персоналізації сервісів і аналітики користувачів. Продовжуючи використовувати даний сайт, ви підтверджуєте свою згоду на використання файлів cookie та умови публічної оферти. Ми серйозно відносимось до захисту персональних даних.