Розпочатиemoji-rocket:icon

Відповімо на усі запитання

+38 (097) 095-88-13emoji-phone:icon

Відповімо на усі запитання

5 страхів перед ЗНО і як з ними впоратися

Категорія:
Лайфхаки
Дата публікації:
3.08.2021
5 страхів перед ЗНО

Перед ЗНО страх захоплює кожну клітинку мозку. 😱 Але як то кажуть, потрібно дивитися страху в обличчя, тому ми описали 5 найголовніших страхів, з якими стикаються абітурієнти перед складанням іспитів і зібрали кілька лайфхаків, як з ними впоратися! Сподіваємося, наша стаття вам допоможе. 🚀

 

Страх №1. «Я нічого не знаю». 🙊

Типовий страх кожного абітурієнта. Перед ЗНО охоплює шалена паніка через те, що не пам’ятаєш або забуваєш важливий матеріал. Особливо лякає почуття відчаю. 😨

Як зібратися?

По-перше, скажіть собі: «Стоп. Ви ж увесь рік сумлінно вчилися. Ви повинні знати достатньо.» По-друге, заявіть собі: «Я все знаю. Те, що я повторю зараз, відкладеться назавжди в моїй пам’яті».

 

Страх №2. «Я не встигну написати ЗНО». 😕

Хвилюєтеся, що не вкладетеся у визначений час або не встигнете заповнити бланк?

Рішення:

Почніть роздруковувати тести і бланки попередніх років і спробуйте влаштувати вдома атмосферу ЗНО. А після пробного ЗНО, ви вже точно зрозумієте, що немає причин, щоб боятися.

 

Страх №3. «Пробне завжди легше». 😒

Написавши на високий бал пробне ЗНО, вас може охопити страх і підсвідома паніка, що по принципу послідовності, основний тест ви не складете…

Будьте сміливими!

Мотивуйте себе думками про те, що пробний тест є менш складний, а тому є над чим працювати і вчити більше.

 

Страх №4. «А я точно обрав/ла потрібні мені предмети?» 😬

Під час ЗНО охоплює відчуття, що саме зараз ви визначаєте свій життєвий шлях. «А мені точно треба було здавати біологію?»

Щоб вирішити це:

Запитайте себе: «А що ти вмієш робити найкраще?» Проаналізувавши, ви точно зрозумієте – «Я таки біолог».

 

Страх №5. «Згодиться і вступ за другорядними пріоритетами…» 👎

Просто дайте собі установку: запасний варіант не для вас. До прикладу, ви мрієте вступити на біологічний у певний університет. Все.

Нічого більше не думайте.

Звичайно, повністю подолати даний страх вийде лише тоді, коли у власному кабінеті ви побачите «Рекомендовано до зарахування» за 1 пріоритетом. А під час підготовки до ЗНО, дотримуйтесь правила «Визначив ціль – досягнув».

 

 

  • Цікавий лайфхак 😎

Страхи долати важко, але коли до вас вкотре буде закрадатися один з них, спробуйте використати спосіб головної героїні книги «Віднесені вітром» Скарлет О’Хари – «Подумаю про це завтра!» 😄

 

11-А.com.ua використовує cookie для персоналізації сервісів і аналітики користувачів. Продовжуючи використовувати даний сайт, ви підтверджуєте свою згоду на використання файлів cookie та умови публічної оферти. Ми серйозно відносимось до захисту персональних даних.