Розпочатиemoji-rocket:icon

Відповімо на усі запитання

+38 (097) 095-88-13emoji-phone:icon

Відповімо на усі запитання

Організація робочого місця

Категорія:
Лайфхаки
Дата публікації:
27.01.2022
Організація робочого місця

Найбільш інтенсивно школярі готуються до ЗНО 2022 вдома. При цьому вони можуть відчувати постійну втому, розконцентрованість та часто жалітися на погане самопочуття. Можливо справа в робочому місці, яке створює додаткові перепони для отримання знань? Як правильно організувати робочий простір читайте в новій статті.

 

Заберіть усе зайве зі столу 

Всі ми бодай раз чули фразу: «Геній творить над хаосом». У реальному житті вона не працює. Вчені довели, що в полі нашого зору можуть знаходитися не більше 3-4 речей. Якщо у вас на столі безлад і купа заміток на робочому столі, то швидше за все рівень вашої концентрації мінімальний. 

 

Заберіть зі столу все, що може відволікати: улюблений кактус, фото з подругою, кружку з-під чаю. А також підтримуйте чистоту місця, протираючи його від пилу та бруду.    

 

Правило трьох коробок

Візьміть три коробки та підпишіть їх «3 дні», «3 тижні», «3 місяці». В першій у вас лежатимуть найнеобхідніші речі, наприклад, робочі зошити, які допомагають підготуватися до ЗНО 2022. В другій у вас зберігатимуться речі, які ви використовуєте раз на три тижні. Матеріали та канцелярію з коробки «3 місяці» можете сміливо дарувати або викидати. 

 

✔️Замість коробок можуть бути полиці.

 

Робочий стіл комп’ютера

Зараз більша частина навчання відбувається в онлайні, тому робочий стіл комп’ютера теж слід тримати в порядку. Намагайтеся не захаращувати його файлами, зображеннями чи документами. Сортуйте все по теках з відповідними назвами, а копії важливих документів зберігайте в хмарі. 

 

Тримайте все під рукою

Розкладіть все по своїх місцях, аби ви чітко знали, де що знаходиться:

  • зберігайте канцтовари в спеціальній підставці, щоб вони не займали багато місця;
  • книжки та зошити можуть знаходитися в шафі або на спеціальних полицях;
  • ноутбук або монітор зберігайте на столі. 

Такі прості дії зекономлять Ваш час на пошуках і дозволять сконцентруватися на основних завданнях. 

 

Комфортний простір для навчання

Організовуючи свій робочий простір, не забудьте про важливі для здоров’я речі. Оберіть зручний стілець з підтримкою спини та шиї. Попіклуйтеся про зір, купивши спеціальні окуляри для монітора та якісну лампу без пульсації. Придбайте подушку під зап’ястя, аби уникнути тунельного синдрому.

 

✔️Атмосфера в кімнаті повинна сприяти навчанню, тому дуже важливо, щоб не було різких звуків і запахів. 

 

Не їжте за робочим столом

Втримайтеся від споживання їжі за робочим столом. Робіть перерви по 15 хв, аби нормально перепочити та повернутися до навчання з новими силами. Вживаючи їжу за робочим столом, ваша увага розсіюється, і зрештою ви не їсте й не навчаєтеся.

 

Ми знаємо, що комфортне робоче місце це гарант високих результатів і гарного навчання. Тому підготовчі курси «11-А» проходять у сучасних затишних аудиторіях з мінімалістичним дизайном і всім необхідним обладнанням.

11-А.com.ua використовує cookie для персоналізації сервісів і аналітики користувачів. Продовжуючи використовувати даний сайт, ви підтверджуєте свою згоду на використання файлів cookie та умови публічної оферти. Ми серйозно відносимось до захисту персональних даних.