Організація робочого місця
Найбільш інтенсивно школярі готуються до ЗНО 2022 вдома. При цьому вони можуть відчувати постійну втому, розконцентрованість та часто жалітися на погане самопочуття. Можливо справа в робочому місці, яке створює додаткові перепони для отримання знань? Як правильно організувати робочий простір читайте в новій статті.
Заберіть усе зайве зі столу
Всі ми бодай раз чули фразу: «Геній творить над хаосом». У реальному житті вона не працює. Вчені довели, що в полі нашого зору можуть знаходитися не більше 3-4 речей. Якщо у вас на столі безлад і купа заміток на робочому столі, то швидше за все рівень вашої концентрації мінімальний.
Заберіть зі столу все, що може відволікати: улюблений кактус, фото з подругою, кружку з-під чаю. А також підтримуйте чистоту місця, протираючи його від пилу та бруду.
Правило трьох коробок
Візьміть три коробки та підпишіть їх «3 дні», «3 тижні», «3 місяці». В першій у вас лежатимуть найнеобхідніші речі, наприклад, робочі зошити, які допомагають підготуватися до ЗНО 2022. В другій у вас зберігатимуться речі, які ви використовуєте раз на три тижні. Матеріали та канцелярію з коробки «3 місяці» можете сміливо дарувати або викидати.
✔️Замість коробок можуть бути полиці.
Робочий стіл комп’ютера
Зараз більша частина навчання відбувається в онлайні, тому робочий стіл комп’ютера теж слід тримати в порядку. Намагайтеся не захаращувати його файлами, зображеннями чи документами. Сортуйте все по теках з відповідними назвами, а копії важливих документів зберігайте в хмарі.
Тримайте все під рукою
Розкладіть все по своїх місцях, аби ви чітко знали, де що знаходиться:
- зберігайте канцтовари в спеціальній підставці, щоб вони не займали багато місця;
- книжки та зошити можуть знаходитися в шафі або на спеціальних полицях;
- ноутбук або монітор зберігайте на столі.
Такі прості дії зекономлять Ваш час на пошуках і дозволять сконцентруватися на основних завданнях.
Комфортний простір для навчання
Організовуючи свій робочий простір, не забудьте про важливі для здоров’я речі. Оберіть зручний стілець з підтримкою спини та шиї. Попіклуйтеся про зір, купивши спеціальні окуляри для монітора та якісну лампу без пульсації. Придбайте подушку під зап’ястя, аби уникнути тунельного синдрому.
✔️Атмосфера в кімнаті повинна сприяти навчанню, тому дуже важливо, щоб не було різких звуків і запахів.
Не їжте за робочим столом
Втримайтеся від споживання їжі за робочим столом. Робіть перерви по 15 хв, аби нормально перепочити та повернутися до навчання з новими силами. Вживаючи їжу за робочим столом, ваша увага розсіюється, і зрештою ви не їсте й не навчаєтеся.
Ми знаємо, що комфортне робоче місце — це гарант високих результатів і гарного навчання. Тому підготовчі курси «11-А» проходять у сучасних затишних аудиторіях з мінімалістичним дизайном і всім необхідним обладнанням.