Розпочатиemoji-rocket:icon

Відповімо на усі запитання

+38 (097) 095-88-13emoji-phone:icon

Відповімо на усі запитання

Переваги групових занять – Підготовка до ЗНО

Категорія:
Батькам
Дата публікації:
23.02.2022
Підготовка до ЗНО

Що обрати: підготовка до ЗНО в групі чи сам на сам з репетитором? Все залежить від індивідуальних особливостей, цілей і побажань підлітків. У сьогоднішній статті ми розглянемо детальніше, кому підійдуть заняття в колективі та які їхні переваги.✅

 

Перед відвідуванням першого групового заняття в учнів завжди виникає кілька страхів:

  • за 1,5 години вчитель не встигне розповісти матеріал;
  • «я не зрозумію» або «всі прийдуть підготовленими, а я ні»;
  • багато самостійної роботи на домашнє опрацювання. 

Освітня платформа «11-А» руйнує їх. 😎 Наші репетитори будують заняття, максимально розподіляючи час на вивчення теми та її обговорення, залишаючи мінімум додому. Крім того, в нас є активний чат-підтримки, в якому вчитель відповідає на запитання в режимі non-stop.

 

5 переваг підготовки до ЗНО у групі

Заняття в формі ігор

Репетитор має можливість проводити навчання в формі ігор і командних змагань. Вони мотивують учнів і змушують їх працювати ще активніше, задля отримання перемоги.

 

Серед арсеналу навчальних ігор наших вчителів: тематичні перегони, картки для вивчення англійських слів, гра «Хто я з літературних героїв», гра «Розшифруй головоломку» тощо.

 

Здорова конкуренція

В групі завжди присутній дух суперництва. Учні свідомо або несвідомо порівнюють себе з тими, хто попереду, та вчаться краще. Коли здається, що «більше немає сил», колектив підживлює, додає бадьорості й запалу на продовження навчання. 

 

Дисципліна

Групові заняття дозволяють залишатися «в тонусі». Коли виникає бажання недовчити або прогуляти, школяр буде розуміти свою відповідальність перед репетитором та іншими учнями. 

 

Підтримка

Навчання в групі передбачає спілкування з однолітками перед і після заняття, дорогою додому. Це чудова можливість дізнатися про досвід підготовки інших учнів, завести нових друзів, разом тренуватися та підтримувати одне одного.

 

Перед заняттями завжди є страх невдачі або того, що інші учні виявляться більш кмітливими. Однак не варто перейматися, всі прийшли з однією метою — підготуватися до ЗНО. Звісно, комусь навчання буде даватися легше, комусь — важче, але з курсами підготовки до ЗНО «11-А» різниця знизиться до мінімуму.

 

Атмосфера

Учні вільно обмінюються думками, дискутують, доводять свою точку зору, що дозволяє швидше запам’ятовувати інформацію. На занятті панує дружня атмосфера, в якій завжди знайдеться місце жартам та історіям про котиків.🐈   

 

В освітньому центрі «11-А» заняття проходять у групах до 10 учнів, що дає можливість викладачу приділити увагу кожному. Обирайте предмет і приходьте до нас на перше безкоштовне заняття.😉

11-А.com.ua використовує cookie для персоналізації сервісів і аналітики користувачів. Продовжуючи використовувати даний сайт, ви підтверджуєте свою згоду на використання файлів cookie та умови публічної оферти. Ми серйозно відносимось до захисту персональних даних.