Розпочатиemoji-rocket:icon

Відповімо на усі запитання

+38 (097) 095-88-13emoji-phone:icon

Відповімо на усі запитання

Дворівневі тести з математики

Категорія:
Батькам
Дата публікації:
11.01.2022
Дворівневі тести з математики

Про розділення української мови та української мови і літератури ми писали в попередній статті. Сьогодні ми обговоримо ЗНО 2022 з математики та математики рівня стандарту. У чому їхні відмінності? Яка в них структура? Та кому потрібна математика для вступу?

 

Абітурієнти, які у 2022 році здобули повну загальну середню освіту, вивчали алгебру та геометрію на рівні стандарту й не бажають вступати до ВНЗ, повинні обрати математику рівня стандарту. Випускники, які вивчали алгебру й геометрію на профільному рівні та планують вступати до вищого навчального закладу, повинні вибрати математику

 

Програма ЗНО 2022

Завдання ЗНО визначаються програмою з математики, затвердженою Міністерством освіти і науки України. В ній зміст навчального матеріалу та компетентності поділені на «Стандартний і профільний рівень» і «Тільки профільний рівень». 

 

Структура математики (рівень стандарт)

Кількість завданьЧас на виконання Максимальна кількість балів
262 год40

Сертифікаційна робота містить 3 частини: 

  • I частина складається з 16 тестових завдань; 
  • II частина має 4 завдання на встановлення відповідностей;
  • III частина містить 6 завдань відкритої форми з короткою відповіддю.

✔️Таке ЗНО не дає можливості вступу до ВНЗ. Воно лише дозволяє отримати бали з ДПА за шкалою 1-12.

 

Структура математики

Кількість завданьЧас на виконання Максимальна кількість балів
323 год62

Сертифікаційна робота містить 4 частини:

  • I частина має 16 тестових завдань;
  • II частина має 4 завдання на встановлення відповідностей;
  • III частина містить 9 завдань відкритої форми з короткою відповіддю;
  • IV частина містить 3 завдання з розгорнутою відповіддю.

✔️ Обираючи профільний рівень, учасник тестування отримує оцінку з ДПА та можливість вступити до вищого навчального закладу.

 

✔️Результат ЗНО розраховується за шкалою 100-200 балів.

 

У сертифікаційній роботі з математики різних рівнів головне вміти розв’язувати завдання та швидко знаходити інформацію, а не завчати на пам’ять десятки формул. Тому в зошитах ЗНО 2022 будуть розміщені допоміжні матеріали з формулами.

 

Як визначити, чи потрібна математика для вступу?

Перед реєстрацією на ЗНО, необхідно прочитати «Умови прийому до закладів вищої освіти 2022», звернути увагу на те, які сертифікати вимагає обраний фах. Наприклад, для більшості технічних спеціальностей сертифікат з математики є необхідним.

 

Репетитори «11-А» роз’яснять усі нюанси вступу, в яких можуть виникнути труднощі, пропрацюють з учнем схожі тести та навчать розв’язувати завдання будь-якої важкості. Записуйте вступника на перше безкоштовне заняття

11-А.com.ua використовує cookie для персоналізації сервісів і аналітики користувачів. Продовжуючи використовувати даний сайт, ви підтверджуєте свою згоду на використання файлів cookie та умови публічної оферти. Ми серйозно відносимось до захисту персональних даних.