Розпочатиemoji-rocket:icon

Відповімо на усі запитання

+38 (097) 095-88-13emoji-phone:icon

Відповімо на усі запитання

Перше безкоштовне заняття на «11-А»

Категорія:
Батькам
Дата публікації:
16.02.2022
заняття 11-а

Майже в кожній статті ми пишемо про перше безкоштовне заняття на курсах підготовки «11-а». Однак ми ще не розповідали вам як воно проходить та чого слід очікувати? Детальніше про нього в сьогоднішній статті.

 

Формат навчання

Обирайте зручний формат: off-line або on-line. 

 

Якщо ви звикли до спілкування по вебкамері, то сміливо вибирайте перше пробне заняття в форматі онлайн. Урок проходитиме на платформі Zoom в узгоджений комфортний час. 

 

Ви живете в Хмельницькому чи Тернополі та звикли до живого спілкування? Тоді запрошуємо відвідати пробне заняття офлайн у нашому освітньому центрі. Ми створили умови, в яких хочеться навчатися: естетичний інтер’єр, зручні стільці з партами, технічне обладнання.

 

✔️Пробне заняття наближене до реального й триває 1,5 години.

 

Коли можна записатися?

Є закон всесвітнього тяжіння, термодинаміки, збереження енергії, а є закон ЗНО: чим раніше почнеться підготовка, тим ближче до 200 балів🚀 Надсилайте заявку, якщо ви вчитеся в 9-11 класах.

 

✔️Врахуйте, що перше безкоштовне заняття проводиться на початку навчального року або на початку семестру. 

 

Скільки предметів можна вибрати?

У вас є можливість відвідати пробні заняття з усіх предметів: 

  • математики; 
  • англійської мови;
  • історії України;
  • біології; 
  • української мови та літератури. 

Так ви познайомитеся з усіма репетиторами й учнями, оціните подачу матеріалу та ваше сприйняття.

 

✔️На наших курсах ви зможете підготуватися до кількох предметів ЗНО. Це зручно, адже вам не доведеться їздити до різних вчителів у різні куточки міста. Все навчання проводитиметься в одній аудиторії за зручним графіком.   

 

Що з собою взяти?

Неважливо: це курси підготовки до ЗНО, школа чи співбесіда з собою завжди потрібно мати записничок. Підійде будь-який зошит, щоденник або гаджет з додатком, у якому можна робити нотатки. Ваші записи допоможуть структурувати думки, зрозуміти, що сподобалося/не сподобалося та пізніше пригадати отриману інформацію.

 

Не переймайтеся за канцтовари, чай, воду та печиво😎 В нашому освітньому центрі невичерпні запаси.

 

І останнє: відкиньте сумніви та не забудьте «зарядитися на успіх»🤩

 

Якщо бажаєте готуватися разом з платформою «11-А», реєструйтеся на перше пробне заняття. Наш адміністратор зв’яжеться з вами та відповість на всі питання.  

11-А.com.ua використовує cookie для персоналізації сервісів і аналітики користувачів. Продовжуючи використовувати даний сайт, ви підтверджуєте свою згоду на використання файлів cookie та умови публічної оферти. Ми серйозно відносимось до захисту персональних даних.