Розпочатиemoji-rocket:icon

Відповімо на усі запитання

+38 (097) 095-88-13emoji-phone:icon

Відповімо на усі запитання

5 секретів для вивчення англійської мови

Категорія:
Англійська мова
Дата публікації:
16.07.2021
5 секретів для вивчення англійської мови

Хочете стати native speaker? Бажаєте позбутися бар’єру безпорадності у діалозі з іноземцем? Ловіть кілька порад від нашої онлайн-платформи підготовки до ЗНО та ДПА “11-А”, які допоможуть у рази покращити рівень вашої розмовної мови. Let’s level up your English!

English Area. 💫

Ви повинні максимально зануритися в англійську мову. Створіть для себе мовне середовище: дивіться фільми і серіали в оригіналі з українськими субтитрами, слухайте англомовних виконавців, подкасти та дивіться відеоролики на Ютубі іноземних блогерів. Перейдіть на англійський інтерфейс у вашому смартфоні та у браузері на десктопі.

Think About It. 😏

Внутрішній діалог іноземною мовою – перший крок до її вільного вживання в усному мовленні. Думайте на англійській, складайте списки для покупок на англійській, згадуйте якісь речі або придумуйте «що б я сказав у тій ситуації 2 роки назад» на англійській.😅

Culture Shock. 😵

Занурення в культуру іншої країни – один з найголовніших пріоритетів у вивченні іноземної мови. Набагато простіше вивчати англійську, розуміючи звички британців, їхні small talks, розмови про погоду, культурні особливості, любов до чаю і «жахливу» ввічливість. Зокрема, формули ввічливості, прийняті в Англії – важливий елемент мовної та культурної компетенції. 

Practice anytime and anywhere. 💬

Практика – це все, і на першому місці у справжніх поліглотів постійне використання мови: сприйняття на слух, спілкування з native speakers, читання й письмо. Говоріть кожен день на будь-яку тему – останні новини, улюблений фільм або погода. Можете для зручності поставити таймер на 20 хвилин і говорити, говорити і ще раз говорити. Не бійтеся мовного бар’єра, всі вчителі і люди з рівнем B2+ колись починали з нуля.

Goal. Plan. Action. 🚀

Запорука успіху – регулярність. Якщо ви будете згадувати за англійську 4 дні на місяць, то ваш рівень ніяк не зрушить з місця! Якщо задатись ціллю і практикувати мову кожен день, не менше 30 хвилин, то повільно, але вірно ви будете наближатися до мети.

 

Але ці всі пункти стосуються самостійної роботи.

Оптимальний режим занять з викладачем – 2-3 рази в тиждень по 1,5 години. Тривалість уроку в 30 хвилин недостатня, адже за півгодини ви не встигнете повторити пройдене + освоїти щось нове!

 

Викладачі нашої онлайн-платформи використовують саме такі методи і підходи до занять з англійської мови. Зокрема, наша викладачка Аліна обожнює британські комедійні серіали та вміло використовує новітні матеріали з закордонних джерел, поєднучи їх з теоретичним матеріалом. 

 

Запрошуємо вас на цікаві онлайн навчання та підготовку до ЗНО або ДПА з англійської мови за допомогою Zoom. Вчися інтерактивно та роби ДЗ не виходячи з дому. Все що потрібно — це зошит, відеозв’язок з викладачем та хороший настрій. 😉

11-А.com.ua використовує cookie для персоналізації сервісів і аналітики користувачів. Продовжуючи використовувати даний сайт, ви підтверджуєте свою згоду на використання файлів cookie та умови публічної оферти. Ми серйозно відносимось до захисту персональних даних.