Розпочатиemoji-rocket:icon

Відповімо на усі запитання

+38 (097) 095-88-13emoji-phone:icon

Відповімо на усі запитання

Офлайн навчання в Тернополі

Категорія:
Батькам
Дата публікації:
4.01.2022
Офлайн навчання в Тернополі

Курси підготовки до ЗНО і ДПА «11-А» відтепер у Тернополі! Ми впевнено крокуємо до мети створення комфортних і затишних навчальних центрів у різних куточках України. В нас кожен учень з користю проведе час та отримає необхідні знання для складання іспиту на 200 балів. 

 

За традицією, наше офлайн навчання проходить у затишній і технічно обладнаній аудиторії. Заняття тривають 1,5 години та відбуваються двічі на тиждень за попередньо обговореним графіком. Групи складаються з комфортної кількості учнів — 8-10.  

 

На уроках наш репетитор застосовує інтерактивні методи, організовує тематичні майстер-класи, комбінує теорію з відеоматеріалами — робить усе, щоб заохотити та зацікавити. Після занять надсилає у чат групи домашні завдання, які учні повинні підготувати до наступного разу. 

 

Переваги офлайн навчання

  • Живе спілкування з однолітками та репетитором.
  • Можливість миттєво отримати відповіді на питання, які цікавлять.
  • Спринти й марафони — заняття, що наближені до умов реального ЗНО-2022. На них учні проходять усю процедуру складання іспиту: від тестових завдань до заповнення бланків.
  • Курси підготовки допоможуть учням психологічно налаштуватися на складання іспитів і не допустити помилок через хвилювання.

Перше безкоштовне заняття

Ви можете записатися на пробний урок і відвідати освітній центр «11-А» в Тернополі. Це дасть розуміння того, чи подобається вам наша методика та програма підготовки до ЗНО-2022 в цілому.

 

Записатися на пробне заняття просто: оберіть бажаний предмет, заповніть дані в блоці «Залишайте заявку» і наш менеджер зателефонує вам найближчим часом.

 

Активності, окрім навчання

«Не навчанням єдиним» — наші репетитори завжди на одній хвилі з учнями. Вони організовують пікніки, дружні походи в кіно та чаювання.

 

На офлайн заняттях «11-А» не буває нудно або складно, тут панує приємна атмосфера, заряджена на максимальний результат. Чекаємо вас 😎

11-А.com.ua використовує cookie для персоналізації сервісів і аналітики користувачів. Продовжуючи використовувати даний сайт, ви підтверджуєте свою згоду на використання файлів cookie та умови публічної оферти. Ми серйозно відносимось до захисту персональних даних.