Розпочатиemoji-rocket:icon

Відповімо на усі запитання

+38 (097) 095-88-13emoji-phone:icon

Відповімо на усі запитання

Як ефективно підготуватись до ЗНО та ДПА за допомогою сайту нашої онлайн-школи?

Категорія:
Батькам
Дата публікації:
1.07.2021
Як ефективно підготуватись до ЗНО

Навчальний рік тільки розпочинається, але державна атестація вже готова «тісно дихати в спину» кожного абітурієнта. 😳 Шукаєте дієвих порад як залишити типові помилки при вступі позаду і отримати заповітних 200 балів? Давайте разом розберемо основні моменти підготовки, поговоримо чому не варто боятися екзаменів і впевнено крокуватимемо до високих результатів на ДПА та ЗНО разом з нашим сайтом!

Обрати дисципліни, які ви будете здавати на ДПА або ЗНО можна в каталозі «Предмети і курси».

Оберіть предмет із списку, ➡ іспит відповідно вашого класу, ➡ напрям заняття. За кнопкою «Детальніше», ви перейдете на сторінку з детальнішим описом обраної дисципліни, дізнаєтеся про тривалість і періодичність занять, про викладачів, учнів цього предмету. До кожної теми надаються окремі тести, конспекти, а також візуалізації та реальні приклади. Усі заняття проходять з викладачами в режимі реального часу.

 

У категорії «Наші викладачі», ви можете познайомитися ближче з вчителями нашої онлайн-школи.

Саме вони знають як успішно скласти тести ДПА та ЗНО, адже володіють свіжим досвідом власної підготовки до іспитів.✍ Кожен викладач є автором свого курсу, який затверджений викладачами з 20-річним досвідом роботи. Наші вчителі обіцяють допомогти розібратись із найскладнішими темами у своєму предметі. Чи то цитологія і генетика на курсі «Біологія», чи аналіз художніх творів в «Українська література», чи Future in the Past на курсі «Англійська мова». Окрім того, вони розкажуть що спільного між серцем жаби та новим iPhone 12 і поділяться лайфхаками як не запізнитися на ЗНО.:)

 

На основі думок й оцінок наших учнів, підкріплених їх успішними результатами на ДПА та ЗНО, ви можете переглянути блок «Відгуки».

Одне речення у форматі: «Дякую! Саме завдяки вам я вступила на бюджет!» або змістовний відео-відгук про те, як учень знайшов нашу онлайн-школу і разом з викладачем пройшов шлях до 200 балів — as you wish. 😉 Читайте, дивіться, відгукуйтесь!

 

Також ми ведемо «Блог».  Тут ти знаходишся зараз.

У нас є що почитати. Статті, щоденники абітурієнта, публікації учнів, лайфхаки, поради, «ТОПи» та тексти, тексти, тексти. Тут ми чорнило не спишемо, тому радимо підписатися на наші оновлення, а також слідкувати за соцмережами. ☺ Завдяки постійному контакту та взаємодії з нашими учнями, ми завжди залишаємося в курсі подій і збираємо круту, а головне актуальну інформацію про підготовку до ДПА та ЗНО. А ще, знаємо як «на ізі» готуватися до іспитів разом з мемами, серіалами та фільмами. 

 

Залишились додаткові питання? Обирай категорію та знаходь потрібну інформацію за допомогою сторінки «FAQ».

Цікавляче питання — лаконічна відповідь. Як обрати курс? Чи є пробні заняття? Чи можна змінювати графік навчання за потреби? Ми прочитали ваші думки і зробили максимально комфортну та корисну підбірку найчастіше заданих питань. Все, що ви хотіли дізнатися про процес навчання, оплату курсів, нюанси та деталі щодо ДПА для 9-го класу та ЗНО для 11-го класу. 

 

Неначе вишенька на торті (по суті так і виходить:)), ми маємо блок «Суперпропозиції».

  • Спробувати перше заняття безкоштовно, та переконатися у якості нашого навчального процесу. 
  • Отримати знижку на курс при оплаті одразу за 3 місяці.

Знайомтеся з «плюшками» нашої онлайн-школи та мерщій долучайтеся до ефективної підготовки до ДПА та ЗНО! 🚀

 

Наш сайт адаптований для мобільних пристроїв,

а це значить, що ви можете переглядати курси і слідкувати за новинами прямо зі свого телефону або планшета. 👐

 

A few more tips для ефективної підготовки до фінальних випробувань на ділі:

  • Правильно розподіліть свій час. А саме, визначте, скільки питань має бути вивчено за день. Якщо певні питання ви знаходите складнішими — чергуйте їх вивчення з простішими темами.
  • Використовуйте майндмепінг. Структурувати матеріал графічно і за допомогою планів та схем — значно полегшить процес засвоєння складних тем.
  • Пропишіть ті вивчені питання, що здаються вам очевидними і занадто легкими. Саме у такому процесі можна помітити, що є прогалини у матеріалі, а деякі теми опрацьовані занадто поверхово та частково, не зачепивши, наприклад, портрети або неочевидні фрази, тексти.
  • Коли ви складаєте конспект, не намагайтеся прописати все слово у слово. Краще занотовуйте, помічайте, прописуйте матеріал своїми словами. Не забувайте приділяти увагу послідовності і логічності.
  • Радимо чергувати: наприклад, читання з переказуванням, розв’язанням завдань, логічне мислення з вигадуванням власних прикладів. Це не дасть монотонності почати заважати вашому навчальному процесу, а увага буде стійкою і не почне знижуватися. Якщо ви націлені на інтенсивну довго годинну підготовку — чергуйте вибрані навчальні предмети. Це також сприятиме збереженню стабільної концентрації і «живого мозку».

 

І пам’ятайте: єдиної відповіді на питання: як ефективно підготуватися до ДПА та ЗНО не існує. Кожен учень має свій стиль навчання, а викладач повинен знайти прийоми, що здатні зробити його процес результативним. Ми певні, що діти здатні досягти неймовірних результатів, але коли їм справді цікаво. Тому у нашій онлайн-школі, ви не побачите заїжджених аудиторних методів викладання, нудного спілкування та сухої базової теорії. Викладачі онлайн-школи «11-А» поважають індивідуальність кожного учня і спілкуються з зумерами на одній мові. 

11-А.com.ua використовує cookie для персоналізації сервісів і аналітики користувачів. Продовжуючи використовувати даний сайт, ви підтверджуєте свою згоду на використання файлів cookie та умови публічної оферти. Ми серйозно відносимось до захисту персональних даних.